Kërcënohet nga ISIS, ‘’Mia Khalifa’’ rrëfehet: Duan kokën time

Kliko per me shume info

‘’Mia Khalifa’’, pornostarja libaneze është kërcënuar nga ISIS.

Myslimania, thotë se organizata terroriste po e kërcënon me prerje koke, pasi i dërguan disa foto ekzekutimi. Mia thotë se grupi terrorist i ka dërguar foto të përgjakshme në rrjetet sociale. E kërcënuar nga ISIS, Khalifa në një intervistë të fundit për
“The Sports Junkies” thotë se nuk do t’u japë ekstremistëve të ISIS atë që ata kërkojnë: “Nuk mund të tregoj dobësi ndaj tyre. Kjo është ajo që po kërkojnë ata”.

Kliko per me shume info

Khalifa u zhvendos nga Libani në SHBA në moshën 10-vjeçare dhe tani jeton në Majemi. 21-vjeçarja është kritikuar shumë për filmat erotikë duke qenë se është myslimane.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.