‘Më kërcënon prej disa muajsh për ti dhënë…’, vajza nga Kruja e gjendur “në pikë të hallit”

Një histori e cila është prej disa muajsh është kthyer në makth për një 20 vjeçare akoma nuk ka marrë fund. Dje shtetasja me inicialet J.H, ka kallëzuar se prej disa muajsh, një person i paidentifikuar, e ka kanosur dhe e ka detyruar për ti dhënë vlera monetare.

Njoftimi i Policise:

Kliko per me shume info

Komisariati Policisë Krujë

Seksioni për krimet e rënda

Më datë 28.08.2017, shtetasja J.H, vjeç 20, ka kallëzuar se prej disa muajsh, një person i paidentifikuar, e ka kanosur dhe e ka detyruar për ti dhënë vlera monetare. Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit. Neni 109/b Kodit Penal.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.