Këngëtarja nuk i lë vend imagjinatës, i kënaq të gjithë në plazh

Kliko per me shume info

Bukuroshja bjonde është një nga këngëtaret më të mira në Rusi. Por, nuk është vetëm zëri i saj ai që i tërheq ndjekësit.

Nadeea është një nga femrat më seksi në botën e showbiz-it dhe vazhdon ta forcojë këtë mendim te të gjithë.

Kliko per me shume info

Ajo ka pozuar për një set fotografik ku shfaqet shumë seksi me bikini në plazh, ndërsa nuk heziton të dalë topless e të ekspozojë të pasmet duket mos i lënë shumë vend imagjinatës.

Ajo është e njohur për mbështetjen e madhe që jep për të drejtat e kafshëve në raste të ndryshme.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.