Këngëtari shqiptar përplaset me policinë në koncertin e tij, zbulohet shkaku befasues

Kliko per me shume info

Këngëtari Capital, teksa po performonte në një nga klubet e qytetit të Podujevës është përplasur me policinë.

Sipas këtij burimi, koncerti është ndërprerë nga Policia e Kosovës për shkak të prishjes së rendit dhe qetësisë. Me këtë rast është arrestuar pronari i cili kishte kundërshtuar te ndalte muzikën.

Kliko per me shume info

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:30 minuta ku të pranishëm ishin edhe Njësitë Speciale të PK- së.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.