Këngëtares shqiptare i shkruan aktori turk, e pabesueshme ajo që bën ajo (Foto)

Aida Doci, këngëtarja kosovare e njohur në vendin tonë me një sërë bashkëpunimesh të suksesshme si ato me Bleron dhe Ermal Fejzullahun, e duket se tani ka tërhequr vëmendjen e producentëve të huaj.

Këngëtarja është kontaktuar në rrjetin social ‘Instagram’ nga aktori dhe producenti turk Okay Kaynarca i cili i ka shprehur asaj vlerësimin dhe pëlqimin e tij për këngët e saj. ‘Përshëndetje Aida. Ne na pëlqejnë shumë këngët e tua e do të donim, nëse është e mundur, të të dëgjonim të performoje live,’ – ka shkruajtur aktori dhe producenti.

Kliko per me shume info

Aida Doci ka publikuar këtë mesazh për fansat e saj në Instagram duke e falenderuar atë publikisht. Okay Kaynarca njihet mjaft në Turqi për role të ndryshme në seriale dhe si producent në muzikë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.