Kap burrin duke e tradhëtuar, ja çfarë i bën gruaja dhe e dashura

Kliko per me shume info

Dy gra kanë rrahur një burrë gjysmë të zhveshur me karrige duke e poshtëruar publikishit. Dhe këto gra nga Kina ishin bashkëshortja dhe e dashura e tij. Të dyja kanë bashkuar forcat duke e rrahur në mes të rrugës.

Video e kaosit është filmuar në një lagje banimi nga dëshmitarët, përfshirë edhe fëmijë, të cilët kanë shijuar ‘shfaqjen’ në maksimum dhe qeshnin me atë që po ndodhte.

Kliko per me shume info

Sipas shpjegimit të videos të postuar në Weibo, gruaja me të zeza ishte bashkëshortja ndërsa ajo me të zeza e dashura.
Burri u përpoq që ti ndalte dhe të luftonte por pa sukses, pasi përfundoi nudo në mes të rrugës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.