Jessie J vlerëson në maksimum këngëtarin shqiptar, ja dedikimi që ka për të (Foto)

Stanaj, ky yll I muzikës botërore tashmë, ka marrë dashurinë e të gjithë këngëtareve të vjetra.

Legjendarja Jessie J ka publikuar një foto me Albert Stanaj. Ai është një nga më të preferuarit e yjeve botërore për shkak të vokalit unik dhe talentit për të shkruar muzikë.

Kliko per me shume info

Në foton e publikuar me Stanaj, Jessie J e quan atë makineri. Kjo nuk është hera e parë që Stanaj merr përkrahje nga të huaj, më parë ai është komplimentuar dhe nga Drake

LEXO EDHE:  Surprizon mami i Ledri Vulës: Së shpejti në ekran

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here