Ja kush është i plagosuri nga Bulqiza te Komuna e Parisit

Kliko per me shume info

Një person është plagosur pas një shkëmbimi me armë zjarri te kryqëzimi i Komunës së Parisit mbrëmjen e sotme rreth orës 20:30. I plagosuri është 24-vjeçari Lenci V. Hoxha nga Bulqiza, ndërsa është dërguar në spital dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Nga të dhënat e para mësohet se 24-vjeçari ka marrë tre plumba në shpatull nga shkëmbimi i zjarrit. Në momentin që janë qëlluar me armë zjarri, Hoxha ka qenë në makinë së bashku me një tjetër person, i cili nuk është plagosur.

Kliko per me shume info

Pas shkëmbimit të zjarrit Hoxha me shokun e tij kanë dalë nga makina dhe janë larguar me shpejtësi nga vendi i ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.