Ja çfarë shkruan Shkëlzen Berisha për hallën që u nda nga jeta

Kliko per me shume info

Shkelzen Berisha ka ndare me miqte ne rrjetet sociale lajmin e hidhur te vdekjes se halles se tij pasditen e se premtes.

“Te dashur miq me hidherim njoftoj ndarjen nga jeta te halles sime Hajrie Osmani.

Kliko per me shume info

Zoti i dhente paqe dhe shperblim per gjithe, fisnikerine,miresine, virtytin dhe dashurine qe ka sjelle ne familjet tona cdo dite te jetes se saj.”, shkruan ai.

Motra e vetme e Sali Berishes vdiq ne moshen 77 vjecare.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.