Ja arsyeja pse duhet të shikoni poshtë krevatit

Ky është momenti i tmerrshëm kur një nënë gjeti një piton të gjatë 10 metra të fshehur nën shtratin e djalit të saj, pasi ai vrau macen e familjes.

Thanapoom Lekyen, 42 vjeç, tha se gjarpri hyri në shtëpinë e saj përmes një dritareje natën e së enjtes në Chachoengsao, Tajlandë.

Kliko per me shume info

Ajo gjeti kotelen e ngordhur jashtë nën pragun e dritares para se të vraponte nga dhoma jashtë kur pa një lëkurë të shndrritur nën dyshek.

Djali i saj Nong, 13 vjeç, i cili zakonisht fle në dhomë, kishte rënë në gjumë në dhomën e ndenjes mbrëmjen e kaluar, dhe kështu fatmirësisht shpëtoi nga kafshimi i pitonit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.