Ilda Bejleri i bën surprizë çunave të Kombëtares, i shkon tek hoteli ku po qëndrojnë (Foto)

Kliko per me shume info

Ilda Bejleri është shumë e afruar me djemtë e kombëtares. Këtë e ka treguar shpesh herë me postimet që ka bërë në rrjetet sociale.

Po ashtu edhe postimi i saj më i fundit këtë ka treguar. Kombëtarja shqiptare e futbollit është grumbulluar për dy ndeshjet eleminatore në kuadër të Botërorit 2018-të, që pritet të luajë përkatësisht kundër Litehshtejnit dhe Maqesonisë, më 2 dhe 5 shtator. Ilda ka postuar në Instagram një foto ku ka dalë bashkë me Elseid Hysajn, Andi Lilën dhe Ansi Agollin duke shkruar:

Kliko per me shume info

Atmosferë kuqezi.
Nuk dihet nëse ajo do zhvillojë ndonjë intervistë apo thjesht do konsumojë një kafe me çunat për t’ju uruar suksese në dy ndeshjet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.