I çmendi djemtë në autobus, shokohen të gjithë kur zbulojnë punën që bënte

Kliko per me shume info

Kjo vajzë bukuroshe u shfaq me një veshje provokative ne publik sapo kishte hipur në një autobus, kur la pa fjalë të gjithë djemtë që ndodheshin aty.

Vajza simpatike herë pas here i provokonte me shikime dhe lëvizje dhe në një moment aktron sikur po flinte gjumë.

Kliko per me shume info

Një djalë ulet pranë saj për t’i prekur gjoksin, por në atë moment ajo kishte bërë diçka tjetër dhe ai as nuk e kishte vënë re.

Ajo ishte hajdute profesioniste dhe u merrte portofolët me plot para.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.