Historia drithëruese/ Gruaja vazhdimisht gjykohej se e harroi vajzën në diell, por e vërteta do t’ju shokojë

Kliko per me shume info

Një histori prekëse vjen nga një nënë e re, vajza e së cilës vuan nga një sëmundje e lëkurës.

Ashley Nagy, 29-vjeçare, ka ndarë disa foto në rrjetet sociale të vajzës së saj Charlie, 19-muajshe, e cila vuan nga një sëmundje e lëkurës. Ajo ka shpjeguar se ajo dhe burri i saj janë akuzuar nga disa persona që i kanë parë këto foto dhe këtë video se ata janë fajtorë për gjendjen e vajzës sepse e kishin lënë shumë nën rrezet e diellit.

Kliko per me shume info

“Shumica e njerëzve largohen kur e shohin vajzën time dhe frikësohen pak a shumë, madje jam kritikuar se si e puth unë atë, por përgjigja imë për ta është se ajo është vajza ime dhe unë e bëj këtë me shumë deshirë dhe kjo nuk është një sëmundje ngjitëse”, u shpreh Ashley nga Arizona e Shteteve të Bashkuara të Amerikës.
Vajzë e vogël është diagnostikuar me psoriasis sa ishte katër muajshe, pasi pika të vogla të kuqe u shfaq në të gjithë lëkurën e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.