I riu nga Dibra hipën mbi një ndërtesë dhe kërcënon se do hidhet

Kliko per me shume info

Policia e Durrësit bën me dije se sot në mëngjes një i ri ka hipur në një ndërtesë dhe nuk zbret e kërcenon se do te hidhet.

NJOFTIMI I POLICISE:

Kliko per me shume info

Më datë 29.08.2017, rreth orës 07:20, shtetasi K. H. 28 vjeç banues në Dibër, ka hipur në katin e dytë të ndertesës së bimëve medicionale në Maminas dhe nuk zbret.

Policia ndodhet në vëndngjarje, të cilët po negociojnë me shtetasin në fjalë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.