Gruaja nuk ia fal tradhëtinë bashkëshortit, ja si e masakron në mes të rrugës (Video)

Dy femra të indinjuara, njëra gruaja dhe tjetra dashnorja kanë masakruar burrin që i gënjeu në mes të rrugës.

Ngjarja ka ndodhur në Kinë. Në videon e publikuar nga Daily Mail shihen dy gra duke poshtëruar dhe rrahur publikishit një burrë gjysmë të zhveshur me karrige. Videoja e kaosit është filmuar në një lagje të qytetit nga dëshmitarët, përfshirë edhe fëmijë, të cilët kanë shijuar ‘shfaqjen’ në maksimum dhe qeshnin me atë që po ndodhte.

Kliko per me shume info

Sipas shpjegimit të videos të postuar, gruaja me të zeza ishte bashkëshortja ndërsa ajo me bluze jeshile deh pantallona të shkurtra të zeza ishte e dashura. Burri u përpoq që t’i ndalonte dhe të luftonte por pa sukses.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.