Gruaja e cila fotografoi 100 burrave penisin shokon! Tregon arsyet e këtij veprimi

Kliko per me shume info

Një fotografe nga Britania e Madhe ka fotografuar penisët e 100 burrave.

Deri këtu nuk ka asgjë të çuditshme, por ajo që e bën të veçantë është arsyeja pse fotografja e ka bërë këtë. Qëllimi i fotografes është t’u tregoj femrave se janë të gjithë njësoj dhe se nuk duhet të nisen nga madhësia e organit gjenital, kur zgjedhin partnerin e tyre.

Kliko per me shume info

“Është thjesht vetëm një copë mishi, që mund të jetë e trashë, e hollë ose gjatë. Mendoj se femrat duhet ta zgjedhin partnerin nga cilësi të tjera dhe jo nga penisi i tyre”,- ka thënë fotografja në një intervistë për “Mirror”.
Fotografja ka treguar edhe se procesi i realizimit të këtyre fotove nuk ishte dhe aq i thjeshtë sepse meshkujt që janë ndjerë në siklet dhe shfaqnin shenja turpi./gazetaekspres

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.