Greta Koçi ndryshon “look”, nuk do ta besoni se si duket ajo tani

Kliko per me shume info

Këngëtarja e njohur shqiptare, Greta Koçi i ka habitur të gjithë fansat e saj me “look-un” e ri.

E njohur gjithmonë si një brune tejet simpatike, Greta këtë herë vjen shumë ndryshe duke i kthyer flokët e saj në ngjyrë të kuqe dhe të shtrira duke eleminuar ondet e saj karakteristike.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.