Gratë në Durrës konfliktohen, përfundojnë duke u kapur për flokësh (Video)

Kliko per me shume info

Një zënkë mes tre grave në Durrës, nuk përfundoi aspak mirë. Mësohet  nga JOQ, se arsyeja e sherrit, sipas qytetarit, ishte “ndarja e zonave”.

Gratë sipas tij, i përkasin komunitetit rom dhe kanë bërë sherr me njëra-tjetrën për shkakun se kishin hyrë në zonat ku “lyp” njëra-tjetra.

Kliko per me shume info

Ndërsa dy gratë më të reja në moshë kapen prej flokësh e përplasen pas murit, ajo më e moshuara përpiqet t’i ndajë.

{“videoid”: “1117300”, “sid”:”4″}

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.