Grabitet emigranti në qendër të qytetit, i marrin çantën me 15 mijë euro

Kliko per me shume info

Një emigrant ka rënë pre e grabitjes ditën e sotme në qytetin e Korçës ku një person i paidentifikuar ka arritur t’i marrë çantën e mbushur me para.

Ngjarja ka ndodhur në pazarin e qytetit të Korçës, ku emigranti me origjinë nga Erseka i cili ka pak kohë që është kthyer nga Greqia, ka rënë pre e grabitjes.

Kliko per me shume info

Sipas tij personi i paidentifikuar i ka rrëmbyer çantën brenda së cilës kishte 15 mijë euro.

Blutë e Korçës po punojnë për identifikimin dhe kapjen e autorit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.