Golat më të bukur të këtij sezoni, UEFA publikon 7 kandidatët (Video)

Kliko per me shume info

7 kandidatë janë përzgjedhur nga UEFA për golat më të bukura të këtij sezoni.

Shtëpia e futbollit evropian, UEFA ka hapur votimin për golin më të mirë të sezonit të kaluar 2016/17.
Në këtë listë konkurrojnë shtatë futbollistë, me supergolat e tyre të shënuar në garat Evropiane.

Kliko per me shume info

Votimi do të zgjat deri më 27 gusht, kur edhe do të publikohen votat dhe do të zgjidhet goli më i mirë i sezonit.

https://youtu.be/TFLIEVRFP6M

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.