Gjobitet Lamborghini luksoz në Tiranë, reagon kryetari i Bashkisë Erion Veliaj

Kliko per me shume info

Policia Bashkiake e Tiranes ka nisur nje aksion gjobash ne kryeqytet pas unifikimit te sistemit te saj te gjobave me ate te policise se shtetit.

Aksioni sikurse ne muajt e kaluar, edhe kesaj here, ka pasur ne fokus makinat qe parkojne keq dhe qe zene hapesirat publike.

Kliko per me shume info

Kryetari i Bashkise se Tiranes Erion Veliaj ashtu si ne rastet e meparshme edhe kesaj here ka publikuar ne profilin e tij fotot e makinave luksoze qe jane gjobitur.

“Nga Lambo te Lada 👮

Keq kur shkelet ligji, por dhe një farë ‘mirënjohje’ se me paratë e gjobave bëjmë më shumë shkolla e kënde lodrash!”, shkruan Veliaj./lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.