Gaz Paja braktis ‘’Portokallinë’’? Përgjigjia e aktorit do t’ju befasojë

Kliko per me shume info

Aktorët e vjetër të emisionit të humorit “Portokalli” po e braktisin pak e nga pak.

Në fillim të verës u tha se nga ky emision do të largohet Bes Kallaku dhe Erion Isai, ndërsa zërat e fundit flasin dhe për Gaz Pajën. Ky i fundit, i ftuar në “Edicionin veror” në “ABC News”, është pyetur a do të vazhdojë të jetë pjesë e këtij programi humoristik dhe përgjigjja e Gazit ka qenë e prerë: “Nuk e di”. Por, gazetarja nuk e ka lënë me kaq, duke e nxitur më shumë.

Kliko per me shume info

Ja përgjigjia e tij:
“S’e di, sepse nuk i dihet çfarë ndodh. Unë dua të sjell një personazh të ri, në qoftë se nuk e gjej do të bëj pak pauzë, do të vazhdoj vetëm në teatër”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.