Frederik Ndoci akuzoi Voltana Ademin për rrëmujën që policia shkaktoi, ja reagimi i saj

Një reagim vjen nga Voltana Ademi pas akuzës së bërë nga këngëtari Frederik Ndoci.

Sipas këtij të fundit, policia e ka ndaluar të këndojë, nga urdhëri i Voltanës.
Reagimi:
Në lidhje me një lajm të pavërtetë e shumë qesharak që po qarkullon se gjoja Voltana Ademi paska futur policinë e shtetit për të nxjerrë artistin Frederik Ndocin nga lokali ku kendonte, dua të sqaroj publikun dhe jo ata që shkruajnë, se ata që shkruajnë e dijnë se po e bëjnë “shumë mire” gabim punën e tyre.

LEXO EDHE:  “Pse jeta është kaq e padrejtë”, kush është i riu që u shua në aksident të premten
Kliko per me shume info

Sa mirë do të ishte sikur të kishim kaq shumë “mbështetjen” e policisë së shtetit!!
Velipoja do të kishte shumë më shumë hapsira publke për plazh, më pak informalitet dhe më shumë siguri. Jeni dëshmitarë për kërkesat e përsëritura qe i kemi derguar policisë dhe insitucioneve përgjegjëse për ndërhyrje dhe bashkëpunim për çështje të rëndësishme dhe askush nuk nderhyri.
Realisht, Bashkia ka shumë më shumë punë serioze se sa të merret me gënjeshtra në drejtim të saj.

LEXO EDHE:  Ja si ndikon ndryshimi i orës në organizmin e njeriut

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here