FOTOT e stuhisë që goditi Divjakën pas “luciferrit”, era nxori pemët nga toka me rrënjë

Kliko per me shume info

Keto jane fotot e pasojave te stuhise qe goditi mbremjen e djeshme Divjaken, pas diteve te vapes qe me te drejte moren emrin “luciferr”.

“Mbreme rreth ores 23 nje stuhi goditi Parkun duke shkaktuar deme te shumta sidomos ne zonen e plazhit.

Kliko per me shume info

Me dhjetra pisha te rena duke bllokuar gjithe komunikimin.Menjehere u vume ne levizje dhe te ndihmuar nga punonjes se bashkise Divjake, policia, biznese private u arrit qe rreth ores 5 u hap rruga.

Po vazhdon puna brenda ne plazh per riparimin e linjes elektrike dhe largimin e materialit drusor prej rrugeve”, raporton Ardian Koci i cili publikoi edhe fotot ne FB. /lajmifundit.al
LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.