Foto, arrestohet hajduti i turistëve në Himarë

Kliko per me shume info

Policia ka arrestuar një adoleshent si autor të disa vjedhjeve në Himarë. Ai është 17 vjeç me iniciale R.Dh., i cili u kap në Dhërmi. Në momentin e arrestimit, atij ju gjet një sasi prej 101 gram kanabis sativa.

Policia thotë se 17-vjeçari ka vjedhur sende personale të pushuesve në plazh.

Kliko per me shume info

Gjatë kontrollit që kanë ushtruar nga policia në shezlonin ku ai po qëndronte, i janë gjetur 2 celularë “iPhone” ; 1 orë dore e markës ”Calvin Klein” dhe 1 portofol, të cilat i përkisnin shtetasit A.Rr., 18 vjeç, banues në Kosovë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.