Forma mëse perfekte, Enca Haxhiaj ‘’trondit’’ rrjetin. Por… mos ndoshta është photoshop? (Foto)

Kliko per me shume info

Vëmendja sërish tek Enca Haxhiaj, ndërsa këngëtarja ka publikuar një foto në Instastory.

Me forma perfekte, të bollshme, ajo ka provokuar fansat. Kështu zgjodhi bukuroshja të përshëndesë fansat e saj në mëngjes. Por, përtej këtyre, ka dicka që nuk shkon. Enca që shihet në koncerte ‘’live’’ dhe në demaskimet e faqeve të famshme në vend, tregojnë se nuk ka lidhje me atë që ajo ka publikuar sot.

Kliko per me shume info

Mos ndoshta ky është një tjetër photoshop perfekt i Encës? Gjithësesi, ajo duket shumë bukur. Ndërkohë, kujtojmë se kjo verë për të ka qenë i ngarkuar me koncerte, ndërsa “Ciao” është kënga që soli këtë sezon dhe që u prit mirë nga publiku.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.