Fjorentina nuk e vuajti ndarjen nga Olsi, rigjen sërish dashurinë (Foto)

Kliko per me shume info

Fjorentina edhe pas ndarjes me Olsin po e shijon jetën, duke qenë shumë e lumtur.

‘Pas një furtune të fortë del gjithmonë dielli’ ka shkruar ajo në një foto të postuar në Instastoryn e saj. Me sa duket në jetën e Fiorentinës po lind një dashuri e re.

Kliko per me shume info

Ndërkohë Fiorentina ka provokuar me fotot e saj ku duket mjaft sexy. Lidhja e saj me ish banorin e Big Brother 9 duket të jetë mbyllur në paqe pasi ata shkëmbejnë zemra dhe komente me njëri- tjetrin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.