Fiorentina i jep “grushtin” e fundit Olsit: Po jua them këtu, në sy të të gjithëve

Zënkat dhe sherret e shumta mes Olsit dhe Fiorentinës bënë që këta të dy të ndahen. Njoftimin e bënë vetë në rrjete sociale, ndërsa nuk janë të paktë fansat që pyesin vazhdimisht nëse do të ketë një kthim mes tyre.

E lodhur nga kjo pyetje, Fiorentina ka dhënë një përgjigje publike, nëse do të kthehet apo jo më me Olsin, duke mërzitur kështu shumë fansa të tyre.

Kliko per me shume info

Ajo ka thënë prerë se mes tyre nuk do të ketë një rikthim dhe se kërkon që të mos pyetet më për këtë pjesë. citon joq. “Do përgjigje në sy të të gjithëve, ja ku e ke, sdo pajtohem më me Olsi, dhe ju lutem mos më pyesni më, flm”, ka shkruar Fiorentina.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.