Fati tragjik i studentes shqiptare në Itali, u përplas nga makina, vdiq në spital. Ja mesazhet prekese për të (Foto)

Kliko per me shume info

Studentja shqiptare e cila u përplas ditë më parë nga një makinë, nuk arriti të shpëtojë, duke ndërruar jetë në spital.

27 vjeçarja e aksidentuar në Solarolo të shtunën mbrëma nga një makinë e drejtuar nga një 21 vjeçare, u dërgua menjëherë në spital, në gjendje kritike. Por, pavarsisht marrjes së ndihmës së parë në vendngjarje, dhe të gjithë përpjekjen e mjekëve, ajo nuk arriti të shpëtonte.

Kliko per me shume info

27 vjeçarja ishte duke hipur në një biçikletë te qendra e Solarolo, sepse ajo jetonte në via Madonna della Salute, dhe ishte drejtuar per te një shtëpi, ku kishte për t’u kujdesur për një të moshuar gjatë natës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.