Fansja shokon Noizyn, publikon një video ku… Do befasoheni! (Video)

Kliko per me shume info

Reperi Noizy, është një ndër më të preferuarit në vend, ku numërohen një numër i madh fansash.

Disa prej tyre janë tejet të cmendura. Njëra prej tyre, ka treguar se ka arritur në ekstrem për reperin. Për t’i shprehur pëlqimin, kjo vajzë ka bërë tatuazh fytyrën e tij pas qafës së saj. Tatuazhi është goxha i madh për nga përmasat dhe në një vend me ndjeshmëri të lartë e me siguri realizimi ka qenë i dhimbshëm, por kjo me sa duket nuk përbën problem për këtë vajzë.

Kliko per me shume info

Për të demonstruar veprën e saj të artit ajo ka realizuar edhe një video. Kjo video ështtë bërë virale shumë shpejt, por, a është Noizy në dijeni për këtë?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.