Fansja e çmendur publikon videon, ja çfarë ka bërë ajo për reperin Noizy

Kliko per me shume info

Dihet tashmë se më guximtarët me tatuazhet janë fansat e këngëtarëve, futbollistëve, aktorëve të huaj, por mes tyre mund të listohet pa frikë edhe një fanse e çmendur e reperit shqiptar, Noizy.

Për t’i shprehur pëlqimin reperit të famshëm dhe aq të dashur për të rinjtë, kjo vajzë ka bërë tatuazh fytyrën e tij pas qafës së saj.

Kliko per me shume info

Tatuazhi është goxha i madh për nga përmasat dhe në një vend me ndjeshmëri të lartë e me siguri realizimi ka qenë i dhimbshëm, por kjo me sa duket nuk përbën problem për këtë vajzë. Për të demonstruar veprën e saj të artit ajo ka realizuar edhe një video. E ka parë Noizy?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.