“Duan të më largojnë nga ty, kaq ishte…”, çfarë i ka ndodhur juristes Eni Çobani?

Prej disa ditësh Eni Çobani po shijon pushimet verore së bashku me bashkëshortin dhe djalin. Edhe pse larg ekranit, juristja nuk e ka shkëputur komunikimin me miqtë duke qenë aktive pothuajse çdo ditë në rrjete sociale.

Juristja ka postuar si asnjëherë më parë foto nga plazhi, duke pushuar, në anije apo edhe me bikini.

Kliko per me shume info

Megjithatë Eni nuk ka harruar që këto foto si gjithmonë t’i shoqërojë me mesazhe me shumë kuptim.

“Duan te me largojne tani nga ty duke me thene mbaroi kaq ishte. Po a mund te ndahet zemra nga kraharori, dashuria nga shpirti, syri nga shkelqimi yt, kurre asnjehere.Sado larg te jem une jam me ty gjithkund e do vij e te qetesohem ne pafundesine e dallgeve te tua”, shkruan Eni në postimin e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.