Enca harrohet, tashmë OTR ka një tjetër ‘’Mbretëreshë’’ (Foto)

Pjestarja më e re e grupit OTR, dhe ndoshta zëvëndësuesja e Encës, është Keisi Medini është vajza e këngëtarit të njohur Sabiani.

E reja është përfolur shumë sidomos pas fotos me reperin Noizy ku u aludua se mund të jetë pjesë e grupit OTR. Këtë e fakton më shumë fotoja e publikuar nga vajza. Keisi një ditë më parë Keisis ka festuar ditëlindjen e 17-të dhe mbi tortën e saj shkruhej “Në këtë ditë ka lindur një mbretëreshë. Keisi! OTR” si dhe mbi të gjendet një mikrofon.

Kliko per me shume info

Keisi në intervista të ndryshme nuk e ka mohuar preferencën që ka për Noizyn dhe për muzikën, prandaj shumë shpejt mund ta shohim si këngëtare nën siglën e “OTR”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.