Edi Rama ‘’injoron’’ të gjithë politikanët dhe VIP-at në vend dhe jashtë, ja çfarë ka bërë në Instagram (Foto)

Kliko per me shume info

Kryeministri Edi Rama, ashtu si shumica e shqiptarëve, është pjesë e aplikacionit Instagram.

Me një numër rekord ndjekësish, shihet se ai ka injoruar shumë. Ndonëse është shumë aktiv në rrjetet sociale, ai ka preferuar që në Instagramin e tij të mos përfshijë asnjë figurë shqiptare. Nëse do të futeni në profiling e tij, do shihni që Rama ka ndjekur vetëm dy njerëz. Për të qenë më të saktë, ai ka ndjekur në japonez, dhe një faqe e njohur botërisht për arkitekturën.

Kliko per me shume info

Yohji Yamamoto është një stilist i famshëm japonez i moshës 73 vjeçare i cili njihet për modën dhe stilin e tij avantgard. Si duket, Rama ka simpati për të.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.