Edhe ky vit solli një trend të ri fotosh për më shumë ‘’pëlqime’’ në Instagram (Foto)

Kliko per me shume info

Cdo vit ndryshon trendi i fotove. Në Instagram po mbizotëron një trend i ri fotosh pushimesh.

VIP-at nuk postojnë më foto me bikini apo peizazesh të mrekullueshme, por tashmë u japin ndjekësve të tyre foto ku tregojnë pjesën e pasme. Por, pas tyre, dhe qytetaarët e thjeshtë nuk kanë hezituar, duke e ‘’kopjuar’’ këtë gjë.

Kliko per me shume info

Për më tej, shihni fotot.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.