E zhvasin kosovarin në Ksamil, i grabisin eurot, dollarët dhe frangat zviceriane

Një shtetas kosovar është grabitur në Ksamil, pasi kishte ardhur me pushime. Policia bën me dije se shtetasi me inicialet R.O, 39 vjeç banues në Prizren, i janë vjedhur në banesën ku rrite me qira një portofol me një sasi të konsiderueshme eurosh, dollarësh dhe franga zvicerane dhe disa dokumente.

Njoftimi i policisë

Kliko per me shume info

Më datë 21.08.2017, gjatë natës, në lagjen ”Baxho” Ksamil, shtetasit R.O, vjeç 39, banues Prizren, në banesën ku rrinte me qira i kanë vjedhur një portofol me një sasi të konsiderueshme eurosh, dollarësh dhe franga zvicerane dhe disa dokumente. Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit. Neni 134 i Kodit Penal.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.