E tmerrshme në Tiranë, nëna rreh fëmijën e saj në mes të rrugës, të qarat e tij të prekin në shpirt

Kliko per me shume info

Dhuna tek fëmijët duhet të ndalet sa më shpejt. Vërtetë që shprehja thuhet se ‘’dajaku ka dalë nga xheneti’’, por jo dhuna.

Një ngjarje tepër e rëndë është raportuar në Tiranë, në zonën e “Don Boskos”, ku një nënë pa mëshirë shtrin në tokë fëmijën e saj të mitur dhe më pas e godet me shpulla. Të qarat e tij të këpusin shpirtin, dhe më e keqja, se, sipas JOQ, referuar qytetarit dixhital, njerëzit tregohen shumë indiferentë.

Kliko per me shume info

Po ashtu, ata tregojnë se nuk dihet shkaku i kësaj ngjarje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.