E rëndë në Tiranë, makina përmbyset dhe përfshihet në flakë, një i lënduar

Një aksident i rëndë është raportuar në Tiranë pas mesnatës, ku një makinë ka humbur drejtimin dhe është përmbysur.

Mësohet se si pasojë, një person ka mbetur i plagosur.
Sipas informacioneve, ngjarja ka ndodhur te ura e Kamzës.

Kliko per me shume info

Ende nuk dihen rrethanat, ndërsa pritet njoftimi zyrtar i policisë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.