E rëndë në Tiranë/ 28-vjeçararja preu kyçet e duarve dhe tentoi të hidhej nga ballkoni, e papritura që ndodhi më pas

Kliko per me shume info

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Yzberisht, ku një28-vjeçare, në gjendje të rëndë psikologjike ka prerë kyçet e duarve dhe ka tentuar të hidhet nga ballkoni i banesës.

Mësohet se shtetësja me iniciale A. SH., pasi ka marrë ndihmën mjekësore në spital është dërguar në banesë.
Njoftimi i policisë
Komisariati i Policisë Nr. 6 Më datë 20.08.2017, në Yzberisht, shtetasja A.Sh, vjeç 28, në gjendje të rënduar psikologjike, ka prerë kyçet e duarve dhe ka tentuar të hidhet nga ballkoni i banesës, e cila pasi ka marrë mjekimin në spital është larguar në banesë.

Kliko per me shume info

Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.