E rëndë në Shijak/ Burri i dehur trondit të gjithë, zbraz armën në mes të qytetit

Kliko per me shume info

Një ngjarje e rëndë është raportuar në mesditën e sotme në qytetin e Shijakut, ku mësohet se një person ende i paidentifikuar ka qëlluar me armë zjarri.

Sipas informacioneve të para, autori ka qenë në gjendje të dehur.

Kliko per me shume info

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për kapjen dhe identifikimin e autorit.

 

Të shtëna me armë zjarri janë qëllua rnë ajër, dhe mësohet se nuk ka të lënduar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.