E rëndë në Sarandë/ Flakët përpijnë hotelin, banorët në panik. Po zjarrfikësja?

Kliko per me shume info

Një ngjarje e rëndë është raportuar në Sarandë, ku mësohet se prej më shumë se një orë një hotel në fshatin Piqeras është përfshirë nga flakët.

Lajmin e bën me dije faqja JOQ, referuar qytetarëve dixhital. Sipas këtyre të fundit, ndonëse jeta e shumë njerëzve është në rrezik, zjarrfikësja nuk bëhet e gjallë.
Janë të shumtë qytetarët që shkruajnë se zjarrfikësja ka thënë që është rrugës, por nuk paraqitet në vendngjarje.

Kliko per me shume info

“Ka një orë që ka rënë zjarri dhe po shkrumbohet e tëra. Zjarrfikësja pret që të digjet e gjitha, atëherë të fillojë aksionin”, shkruan një qytetar në redaksinë tonë. Më poshtë, pamjet e dërguara në JOQ.al nga raportuesit.
(foto ilustruese)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.