E rëndë në Sarandë/ Flakët përpijnë hotelin, banorët në panik. Po zjarrfikësja?

Një ngjarje e rëndë është raportuar në Sarandë, ku mësohet se prej më shumë se një orë një hotel në fshatin Piqeras është përfshirë nga flakët.

Lajmin e bën me dije faqja JOQ, referuar qytetarëve dixhital. Sipas këtyre të fundit, ndonëse jeta e shumë njerëzve është në rrezik, zjarrfikësja nuk bëhet e gjallë.
Janë të shumtë qytetarët që shkruajnë se zjarrfikësja ka thënë që është rrugës, por nuk paraqitet në vendngjarje.

LEXO EDHE:  Lumi Ishëm del nga shtrati, përmbyten dy fshatra në Krujë
Kliko per me shume info

“Ka një orë që ka rënë zjarri dhe po shkrumbohet e tëra. Zjarrfikësja pret që të digjet e gjitha, atëherë të fillojë aksionin”, shkruan një qytetar në redaksinë tonë. Më poshtë, pamjet e dërguara në JOQ.al nga raportuesit.
(foto ilustruese)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here