E rëndë në Rusi/ Sulm me thikë, 8 të plagosur, vritet agresori (Video)

Kliko per me shume info

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Surg, Rusi, ku një person i armatosur me një thikë ka sulmuar këmbësorët.

Si pasojë kanë mbetur të plagosur 8 persona, ndërsa fatmirësisht thuhet se nuk ka viktima.

Kliko per me shume info

Sulmi me thikë ndodhi rreth orës 11:20 në kohën lokale. Policia po përpiqet të identifikojë sulmuesin dhe të zbardhë motivin e ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.