E rëndë në Prrenjas, makina del nga rruga, vdes një maqedonas

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është raportuar në qarkun e Elbasanit ditën e sotme.

Mësohet se një mjet me targa maqedonase ka dalë nga rruga dhe ka rënë poshtë rrugës. Si pasoje ka gjetur vdekjen e menjehershme nje shtetas Maqedonas dhe kaër shtetas janë dërguar për ndihmëmjekësore në Spital.

Kliko per me shume info

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin e viktimës dhe përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.
Vijon…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.