E rëndë në Gramsh, 45-vjeçari i dehur kanos vjehrrën me armë dhe plagos rëndë vajzën e tij

Një 45-vjeçar është arrestuar nga policia e Elbasanit, pasi në gjendje të dehur dyshohet të ketë kanosur vjehrrën shtetasen M.H., 79 vjeçe banuese në fshatin Kodovjat.

Po ashtu, dyshohet se ka dëmtuar me xham vajzën e tij, shtetasen J.T., 19 vjeçe. Blutë njoftojnë se në pranga ra shtetasi, Gazment Taçe, 45 vjeç banues në fshatin Lenie.

Kliko per me shume info

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasan për veprime të mëtejshme për veprën penale “Dhuna në familje” parashikuar nga nenet 130/a/2/3 i Kodit Penal.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.