E rëndë në Durrës, 61 vjeçari pëson atak kardiak, vdes në autobus

Një 61 vjeçar humburi jetën ditën e sotme në autobusin e linjës Kavajë-Durrës. Policia informois e ngjarja ndodhi rreth orës 5:00, ndërsa gjatë rrugës është ndjerë keq dhe gjendja e tij shëndetësore ka vijuar të përkeqësohet edhe më shumë derisa ai ka ndërruar jetë.

Nga ekspertiza mjekësore rezultoi vdekje nga një atak kardiak. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës.

Kliko per me shume info

Njoftimi i plotë i policisë:
Me dt 19 ora 05.00 ka gjetur vdekjen në autobusin e linjës Kavajë -Durrës 61 vjeçari P.Xh banues në qytetin e Durrësit.
Nga ekspertiza mjekësore rezultoi vdekje nga një atak kardiak. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.