Preu kyçet e duarve dhe tentoi të hidhej nga ballkoni, e reja nga Tirana shpëton mrekullisht

Kliko per me shume info

Një 28-vjeçare, në gjendje të rëndë psikologjike ka prerë kyçet e duarve dhe ka tentuar të hidhet nga ballkoni i banesës.

Ngjarja ka ndodhur në Yzberisht.

Kliko per me shume info

Vajza me iniciale A.Sh pasi ka marrë ndihmën mjekësore në spital është dërguar në banesën e saj.

Njoftimi i policisë

Komisariati i Policisë Nr. 6 Më datë 20.08.2017, në Yzberisht, shtetasja A.Sh, vjeç 28, në gjendje të rënduar psikologjike, ka prerë kyçet e duarve dhe ka tentuar të hidhet nga ballkoni i banesës, e cila pasi ka marrë mjekimin në spital është larguar në banesë. Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.