E përdhunojnë në koncert, vajza hedh në gjyq reperët

Një vjazë ka hedhur në gjyq dy reperët e njohur Drake dhe Future pasi u përdhunua në një prej koncerteve të tyre.

Vajza, që preferon të ruajë identitetin tregon se u mashtrua nga një djalë, i cili do ta conte për të takuar reperët në prapaskenë. Pas kësaj, ai ka abuzuar seksualisht me të.

LEXO EDHE:  I kërkoi divorcin, gruaja i bën "gjëmën" burrit nga Tirana
Kliko per me shume info

Vajza 28-vjecare ka denoncuar yjet duke i kërkuar 25 milionë dollarë sepse i kanë shkaktuar dëm fizik dhe psikologjik.

Sipas saj, masat e sigurisë ishin shumë të ulëta dhe ka ndodhur një sulm i tillë, që konsiderohet i tmerrshëm. Ngjarja e ndodhur në Nashville pritet të shqyrtohet nga ana e gjykatës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here