E keni shansin të blini supertelefon, vetëm për 1500 euro!

Kliko per me shume info

Prodhuesi i telefonave superluksozë, Vertu ditë më parë e ka shpallur falimentimin.

Por, për të mos humbur vlera të mëdha nga falimentimi, Vertu ka vendosur të ndjekë një rrugë tjetër biznesi. Kompania do të vendosë në ankand të gjithë telefonët e saj luksozë që i ka ende të pashitur.

Kliko per me shume info

Telefonët me pjesë ari, me lëkurë krokodili dhe të papërgjueshëm do të shiten me çmim më të lirë.

Nga 1200 dollarë deri në 5000 dollarë pritet të jenë çmimet në ankand. Një telefon që nuk përgjohet pritet të kushtoi 1500 euro

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.