E kapi gruan me një tjetër, burri fton gjithë fshatin për të parë atë që i bëri

Një ngjarje e rëndë është shënuar në një qytet në lindje të Indisë, ku pasi ka kapur guan duke e tradhtuar, një burrë i ka bërë atë që s’e mendonte kurrë.

Ai ka ftuar të gjithë fshatin të shihnin atë që do u punonte të dyve, teksa i mbante të lidhur në oborr.

Kliko per me shume info

Ai ka marrë kamxhikun në dorë dhe më pas ka filluar që t’u gjuajë të dyve.

Dhuna që ai përdor është ç’njerëzore dhe pamjet e publikuara janë mjaft të rënda.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.