E frikshme në Vlorë, shkëputet masivi shkëmbor te Kalaja, zë poshtë makinën

Kliko per me shume info

Një masiv shkëmbor është shkëputur dhe ka zënë poshtë një makinë të parkuar. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Kalasë në qytetin bregdetar të Vlorës.

Fatmirësisht, asnjë person nuk ka mbetur i plagosur, raporton ABC News.

Kliko per me shume info

Brenda makinës që u zu poshtë nga masivi shkëmbor nuk kishte asnjë person. Ndërkohë, qarkullimi i mjeteve në atë zonë është bllokuar. Në vendngjarje ndodhen forca policie, të cilat po orientojnë trafikun.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.